Ласкаво просимо!

м Київ, вул.Бондарська, 5/7
 x 

Догляд за волоссям

Show

Показано 1 - 3 з 3

Konoplia_head_balzam
90,00 Грн

БАЛЬЗАМ ДЛЯ ВОЛОССЯ «КОНОПЛЯНА ОЛІЯ»

Бальзам створений на основі конопляної олії , в якій велика кількість жирних кислот (олеїнова, стеаринова, лінолева, пальмітинова, ліноленова), вітамін Е, амінокислоти, дубильні речовини і ефіри. Такий комплекс відновлює мікропошкодження — посічені кінчики, зміцнює коріння, зупиняючи випадання і перешкоджаючи йому в подальшому. Після використання бальзаму волосся набуває блиску, стає більш гладеньким і слухняним, легше розчісується і не електризується.
90,00 Грн
Konoplia_head_mask_gor
95,00 Грн

МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ «КОНОПЛЯНА ОЛІЯ» ДЛЯ СУХОГО ТА ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ — РЕГЕНЕРУЮЧА

Маска допоможе покращити загальний стан волосся, поверне блиск та м’якість, ефективно згладжує кутикули і створює еластичний шар на кожному волоску, сприяє підвищенню пружності і збільшенню маси волосся. Кондиціонує волосся, зменшує електростатичність, робить волосся слухняним і полегшує укладання. Гідролізат протеїнів конопель має високі проникаючі здібності і концентрацію незамінних жирних кислот, відновлює природний баланс шкіри.
95,00 Грн
Konoplia_head_shampun1
79,00 Грн

ШАМПУНЬ ДЛЯ СУХОГО ТА ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ «КОНОПЛЯНА ОЛІЯ»

Шампунь поліпшить стан ослабленого, неживого, тонкого волосся від коренів до самих кінчиків. Конопляна олія насичена Омега-3, Омега-6 і Омега-9 жирними кислотами. Ультрависока концентрація корисних жирів підтримує зростання і густоту волосся. Гідролізат протеїнів конопель має високі проникаючі здібності і концентрацію незамінних жирних кислот,відновлює природний баланс шкіри. Регулярне використання шампуню дозволяє відновити і зміцнити ослаблене волосся, наповнити його силою і блиском.
79,00 Грн

Підпишись на нас

Меню